ART / Oil paintings / Oil painting 8258186
nr 825 8186
Jean Paul Sinibaldi
(1857-1909)
Jean Paul Sinibaldi (1857-1909), sittande kvinna, signed, olja på pannå, inside measurements: 22x12 cm,
OIL PAINTING, Jean Paul Sinibaldi (1857-1909), sittande kvinna, signerad, olja på pannå, ramens innermått: 22x12 cm
3000
SEK 3400
Monday May 6 2013
at 20:45:34
2.000 kr
3.200 kr
3.200 kr